Welkom bij Badmintonclub Schagen
logo
Home
Badminton: de sport
Oorsprong
Bestuur / contact
Reglement
Privacyverklaring
Lid worden
Lokatie
Speelschema
Training
Spelregels
Recreantencompetitie
Wedstrijdverslagen
Clubnieuws
Toernooinieuws
Uit de oude doos
Gastenboek
Links
Avia Clubsparen
Vomar Actie
Grote Club Actie
Rabo ClubKasCampagne
Support Actie
Sitemap

 

Recreantencompetitie  

 

   Ook in het seizoen 2018-2019 komt Badmintonclub Schagen weer met 2 teams uit in deze compe-

   tie in de kop van Noord-Holland. Team 1 werd vorig jaar kampioen van poule B en komt dit seizoen

   dus uit in poule A. Team 2 speelt weer in poule B. 

   Een wedstrijd bestaat uit 4 enkelspelen, een dames dubbel, een heren dubbel en 2 mixpartijen. De

   teams die onze eer hoog gaan houden zijn als volgt samengesteld:

 

                                                                                                         

        Team 1

          Guido Huizink, Ben Gagliardi, Stephanie Huizink en Cindy van 't Wout 

 

         Team 2 

          Edwin Blankers, Frans Bleeker, Marjan Rotgans en Erna Kootstra.

 

        

 

         

 

          

         

 

           

 

 

 

 

 

 

         Wedstrijdprogramma en uitslagen Team 1 en Team 2 seizoen 2017-2018 

           Voor het volledige programma: kijk op Tux.nl/badminton

 

         (laatste update: 12 mei 2018)

 

  

   

  Programma Poule A

 

 Dag 2018Aanvang Thuis Uit Uitslag 
  zon04 november 09:45 Schagen 1 Bergen 1 
  don06 november  20:00 Hawa Schagen 1 
  zon25 november 09:45 Schagen 1 de Burcht 
  2019    
  zon13 januari 09:45 Schagen 1 Hawa 
  zon 27 januari 09:45 Schagen 1 Bergen 2 
  maan 28 januari 20:00 Bergen 1 Schagen 1 
  woe 06 februari 20:15 Flash 1 Schagen 1 
  don 14 februari 20:00 de Burcht Schagen 1 
  zon 10 maart 09:45 Schagen 1 Flash 1 
  maan 11 maart 20:00 Bergen 3 Schagen 1 
  maan 25 maart 20:00 Bergen 2 Schagen 1 
  zon 14 april 09:45 Schagen 1 Bergen 3 
       
ProgrammaPoule B2018     
  woe 24 oktober 20:15 Flash 2 Schagen 2 
  don 01 november 20:30 St Pancras  Schagen 2 
  maan 12 november 20:00 Castricum Schagen 2 
  don 29 november 20:30 Alkmaar 1 Schagen 2 
  zon 09 december 09:45 Schagen 2Alkmaar 1  
  zon 16 december 09:45 Schagen 2 Flash 2 
  don 20 december 20:00 Poona M Schagen 2 
  2019    
  zon 20 januari 09:45 Schagen 2 Alkmaar 2 
  zon  03 februari 09:45 Schagen 2 St Pancras 
  din 12 februari 21:00 Alkmaar 2 Schagen 2 
  maan 04 maart 19:45 Zuidwester Schagen 2 
  zon 17 maart 09:45 Schagen 2 Zuidwester 
  zon 24 maart 09:45 Schagen 2 Castricum 
  zon 31 maart 09:45 Schagen 2  Poona M

 

 

 

 Eindstand 2017-2018

 

  Team 1 kampioen!! Van harte gefeliciteerd en succes in poule A volgend jaar


  Team 2: wat een prachtige vierde plek!! 

 

 AlkmaarCastricumFlash 2OudorpSchagen 1Schagen 2ZuidwesterWGV 
Alkmaar  4426532662445253
Castricum71  71352662624266
Flash 23553  621744173187
Oudorp264453  5335445342
Schagen 153717135  71  9021
Schagen 27162534408  535254
Zuidwester356253351780  4255

 

 

 

 

 

 

 


Sinds 1982, BADMINTONCLUBSCHAGEN, een begrip in de regio | info@badmintonclubschagen.nl